Skip to content

Hizmetlerimiz

Teklif için arayabilirsiniz: +90 212 461 55 58

Karaca Yapı Cam Balkon Sistemleri

1000 m2 lik alanda, 6 montaj, 3 üretim olmak üzere toplam 15 teknik eleman, 2 halkla ilişkiler ve mimarımız ile birlikte hizmet veriyoruz. 

Katlanır Cambalkon Sistemleri

Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Gold sistemine ait bazalar 8 mm Temperli Cam kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir. Karaca Cam Balkon Gold Cam Balkon Sistemlerinde, Eloksal (naturel), beyaz, krem, kahverengi olarak standart renkler mevcuttur.

Isıcamlı Cambalkon Sistemleri

Cam balkon ısı camlı cambalkon, sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cambalkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Isı yalıtımlı cam kalınlığı 4+20+4 çift cam her iki tarafıda temperli cam kullanılmaktadır iki cam Arası Alüminyum fitil mıknatıslı ve kıl fırçadan oluşmaktadır Isı camlıda balkonunuzu oda gibi kullabilirsiniz kanat genişliği 40-65 cm arasında kullanılabilir sistemin yüksekliği ise maksimum 260 cm`ye kadar kullanılmaktadır Her bir kanatta 4 adet ve 8 rulmandan oluşmaktadır.

Sürme Cambalkon Sistemleri

Yüksekliği 2.30 M Kadar olan balkonlar içindir. Camlar 8 mm temperli camdır. Profiller eleksal alüminyum, aksesuarlar polyamid ve pririnçtir.Sistemde hiçbir paslanma yapacak malzeme yoktur.Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Daha önceki yıllarda, yani alüminyum doğramanın ısı yalıtımı sorununun henüz çözülmediği zamanlarda, alüminyum penceredeki en büyük sorunlardan biri terleme sorunu idi. Ancak bugün, Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri sayesinde, iç profil ile dış profil arasındaki ısı yalıtım bariyeri, terleme problemini tamamen ortadan kaldırmıştır.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama günümüzde ne kadar yaygınlaştığını bilmeyen yoktur. Yeni oluşturulan tüm inşaat sistemlerinde ve mekanların dekorasyonlarında kullanılan doğramalar günümüzde moda olması ile birlikte daha fazla popüler hale gelmiş durumdadır. modern bir çizgi oluşturmasının yanında kullanışlı ürünler olması nedeniyle de dikkat çeken doğramalar günümüzde pek çok birey ve firma tarafından da kullanılmaktadır. Bu anlamda firmamızda, herkesin zevkine hitap edebilecek birbirinden farklı Alüminyum doğrama modelleri yapılabilir.

Alüminyum Ofis Bölme

Alüminyum ofis bölme sistemleri yangına ve ısıya dayanıklı ince elektrosatatik boyalı malzemeler kullanılarak kalıp kalıp haline getirilmiş alüminyum ham maddesi kullanılmış eloksal renkte olan ofis bölme sistemleridir. Alüminyum ofis bölme sistemleri genellikle ofislerde oda bölme veya yeni bir ofis tasarlamanız için özel olarak üretilmiştir.

Alüminyum Küpeşte

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir. Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum ve camdan olduğu gibi ahşap, demir de olabilir. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır.

Giyotin Alüminyum

Giyotin kulanım alanlarının gereksinimleri doğrultusunda özel olarak üretilir ve bir çok alanda kullanılabilen dikey açılan cam panellerine sahip , iki veya üç kanat ile uygulanan sistemin altta kalan kanatı sabit kalarak korkuluk görevide görmektedir. Bu nedenle görüş açısında herhangi bir kayıp yaşanmamaktadır.

PVC Pencere Sistemleri

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, me­kanların akustik yalıtımı büyük önem taşımakta­dır. Zendow PVC Pencere Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Zendow PVC Pencere Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Pergola Açılır Tavan

Yapı ruhsatı gerektirmeyen, tamamı otomatik açılıp kapanabilen, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan, ergonomik ve fonksiyonel ileri teknoloji tente sistemidir. Yanal alanlar; Vertiglass dikey otomatik cam sistemleri ya da ısı yalıtımlı sabit sistemler ile kapatılmaya uygundur.

Bizi arayabilir veya sizi aramamız için numaranızı iletebilirsiniz.

+90 212 461 55 58

error: İçerik korumalıdır !!

Beni Ara!