Skip to content

Hakkımızda

15 Yılı Aşkın Kesintisiz Deneyim

2006 yılında iSTANBUL’ da kurulmuş bir firmadır. Firma kurulmadan önce aileden gelen köklü ticari ahlak ve birikim temel alınmıştır. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz firmamız kısa sürede çok yol almış, alanında söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmamız kullandığı malzeme kalitesi, fiyatı ve hizmeti ile ulusal bazda rakipleri ile rekabet edebilecek seviyededir.

Firmamız, İSTANBUL – BAŞAKŞEHİR merkez ofis ve ALTINŞEHİR de bulunan imalathane ve showroom ile toplam 1000 m2 lik alanda, 6 montaj, 3 üretim olmak üzere toplam 15 teknik eleman, 2 halkla ilişkiler ve mimarımız ile birlikte hizmet vermektedir. Fabrikamızın cam balkon üretim kapasitesi 250 m2/gün dür. Firmamız kurulduğu günden beri bölgede önemli bir pazar payı elde etmiştir. Müşterilerimizin, üretici firmaların uzaklığına ve yüksek fiyatlara rağmen aldığı ürünler, daha uygun bir fiyata güler yüzlü bir ekip desteği ile önlerine sunulmuştur.

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Müşteri Geribildirimi

about-team-02
Gayet memnun kaldık. Başlangıçta endişeliydik ancak iş teslimi sonrası ve ilgili servis arkadaşların olması tüm endişemizi giderdi. Herşey için teşekkürler.
Ahmet Duran
Ev Sahibi
about-team-03
Teknik elemanların ilgili yaklaşımı size zaten güven veriyor. İş sürecinde hiç sıkıntı yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.
Mehmet Sondağ
Ev Sahibi
about-team-04
İnternetten bulduk firmalarını. İşini bilen saygılı ustaları var. Çok fazla söze gerek yok. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
Yeşim İpek
Ev Sahibi

Bizi arayabilir veya sizi aramamız için numaranızı iletebilirsiniz.

+90 212 461 55 58

error: İçerik korumalıdır !!

Beni Ara!