Pergola Açılır Tavan

Yapı ruhsatı gerektirmeyen, tamamı otomatik açılıp kapanabilen, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan, ergonomik ve fonksiyonel ileri teknoloji tente sistemidir.
Yanal alanlar; Vertiglass dikey otomatik cam sistemleri ya da ısı yalıtımlı sabit sistemler ile kapatılmaya uygundur.

Okumaya devam et

PVC Pencere Sistemleri

Zendow PVC Pencere Sistemi, mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde mekanlarınızın tarzına kolayca uyum sağlar. Sistem, en ince ayrıntısına kadar uyum için düşünül­müştür.

Okumaya devam et

Giyotin Alüminyum

Giyotin kulanım alanlarının gereksinimleri doğrultusunda özel olarak üretilir ve bir çok alanda kullanılabilen dikey açılan cam panellerine sahip , iki veya üç kanat ile uygulanan sistemin altta kalan kanatı sabit kalarak korkuluk görevide görmektedir.

Okumaya devam et

Katlanır Cambalkon Sistemleri

Karaca Cam Balkon GOLD Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Gold sistemine ait bazalar 8 mm Temperli Cam kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir.

Okumaya devam et

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama günümüzde ne kadar yaygınlaştığını bilmeyen yoktur. Yeni oluşturulan tüm inşaat sistemlerinde ve mekanların dekorasyonlarında kullanılan doğramalar günümüzde moda olması ile birlikte daha fazla popüler hale gelmiş durumdadır.

Okumaya devam et

Alüminyum Ofis Bölme

Alüminyum ofis bölme sistemleri yangına ve ısıya dayanıklı ince elektrosatatik boyalı malzemeler kullanılarak kalıp kalıp haline getirilmiş alüminyum ham maddesi kullanılmış eloksal renkte olan ofis bölme sistemleridir.

Okumaya devam et

Alüminyum Küpeşte

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir.

Okumaya devam et